Hizmetlerimiz

You are here: Home / Hizmetlerimiz

 

  • LOJİSTİK VE DAĞITIM : Bsa Dış Ticaret, ürünlerinin dağıtımı için soğuk zincir kullanmaktadır. Soğuk depodan gönderilen tüm ürünler, frigorifik araçlarda veya konteynırlarda taşınmaktadır.
  • KALİTE KONTROL : Bsa Dış Ticaret, gıdaların kalite kontrollerini sürdürmektedir. Her ürün, kalite kontrol uzmanları tarafından, üretim süreci sırasında ve sonrasında kontrol edilir. Bsa Dış Ticaret, hasattan teslimata kadar olan aşamaların her birinde detaylı kontroller ve analizler yaparak müşterilere en kaliteli ürünleri sunar.
  • İZLENEBİLİRLİK :  Bsa Dış Ticaret, ürün güvenliğinin sağlanması ve değer zinciri içerisinde ürünlerin doğru şekilde izlenmesi için izlenebilirlik sistemini oluşturmuştur. Bu kapsamda kalite kontrolünü arttırmak ve müşteri memnuniyetini  yükseltmek için  çalışmaktadır.
  • AR-GE : Bsa Dış Ticaret, gıdaların muhafaza ve ambalajlama teknolojilerinin iyileştirilmesi ve yeni teknolojilerin geliştirilmesi amacıyla araştırma geliştirme çalışmaları yapmaktadır. Bsa Dış Ticaret ayrıca danışmanlık hizmeti aldığı uzmanlardan edindikleri bilgilerle faaliyetlerini sürdürmektedir.