Hakkımızda

You are here: Home / Hakkımızda

BSA FRESH

Firmamız 2008 yılında Mersin’de Bsa Dış Ticaret Ltd. Şti. adı altında kurularak  uluslararası arenada yerini almaya başladı.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden içecek, gıda, temizlik, kişisel bakım ve ambalaj  ürünlerinin satışını, hijyen ve sağlık kurallarına uygun hizmet anlayışı ile en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bsa Dış Ticaret olarak ürün güvenliğini ve hijyeni ön planda tutup, depolama, yükleme, gümrükleme ve lojistik hizmetini bir arada yapabilen ve bu alanda başarılı bir şekilde yoluna devam bir ithalat ve ihracat firmasıdır.

Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Afrika Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Rusya gibi lokasyonlarda olan, firmalarının ülkelerindeki ithalat mevzuatlarına uygun gramaj, paketleme v.b. gibi ekonomik ve pratik çözümler sunarak, “Üretim Maliyetine Toptan Ticaret ” ilkesi ile kalite, fiyat, zamanlama ve güven arayan firmalarla çalışmaktadır.

Çalıştığımız firmaların bize duydukları güven sayesinde her geçen gün kendini yenileyerek gelişen ve büyüyen şirketimiz, siz değerli ortaklarımıza en iyi hizmeti vermek için disiplinli adımlarla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Bsa Dış Ticaret Ltd. Şti. zamanı, ürünü ve firmayı doğru noktada buluşturarak, gelişen bu küresel ekonominin dinamiklerinden en iyi şekilde faydalandırmayı amaçlamaktadır.

Şirketimiz, her geçen gün gelişen tecrübesiyle, gümrükleme ve lojistik hizmetleriyle ve dinamik ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir.

MİSYONUMUZ

Dünya sektöründeki duruşumuzu, profesyonel, ilkeli ve yatırımcı kimliği ile çözüm odaklı firma olma yolunda ilerleyen şirketimiz, güçlü birliktelik zinciriyle ilerlemektedir.